Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,436 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

219,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003899
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 219,250 €
  • Cena po m2 : 2436.11 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se moderan i komforan četvorosoban stan površine 90 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Tatarskom brdu. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost, idealan za porodičan život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dodatnog toaleta. Prostorije su svetle, dobro raspoređene i pružaju prijatan ambijent za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prelep, otvoren pogled na Frušku goru, koji pruža osećaj mira i povezanosti sa prirodom. Stan je opremljen vrhunskim materijalima i opremom: Grejanje na toplotne pumpe „Visman“, što omogućava energetsku efikasnost i niske troškove održavanja Kvalitetna italijanska i španska keramika Savremeni tuševi renomiranog proizvođača Hansgrohe Pouzdan Ariston bojler Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, sa dobrim pristupom svim važnim sadržajima. Uz kupovinu stana dobijate i parking mesto ispred vile gratis. Idealna prilika za kupce koji traže kvalitetan, moderan i funkcionalan dom na jednoj od traženijih lokacija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

219,400 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Socijalno

216,050 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,542 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

226,600 €

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468…

  • Soba: 2.5
  • 3,486 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

211,000 €

Centar, stari grad. 72m2. Salonski stan! …

  • Soba: 2.5
  • 2,931 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2