Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,523 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

242,180 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003900
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 242,180 €
  • Cena po m2 : 2522.71 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se moderan i komforan četvorosoban stan površine 96 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Tatarskom brdu. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost, idealan za porodičan život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dodatnog toaleta. Prostorije su svetle, dobro raspoređene i pružaju prijatan ambijent za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prelep, otvoren pogled na Frušku goru, koji pruža osećaj mira i povezanosti sa prirodom. Stan je opremljen vrhunskim materijalima i opremom: Grejanje na toplotne pumpe „Visman“, što omogućava energetsku efikasnost i niske troškove održavanja Kvalitetna italijanska i španska keramika Savremeni tuševi renomiranog proizvođača Hansgrohe Pouzdan Ariston bojler Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, sa dobrim pristupom svim važnim sadržajima. Uz kupovinu stana dobijate i parking mesto ispred vile gratis. Idealna prilika za kupce koji traže kvalitetan, moderan i funkcionalan dom na jednoj od traženijih lokacija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

245,000 €

Luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji – Detelinara, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 3,657 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

236,900 €

Prodaje se pažljivo osmišljen i moderno uređen stan od 65 m² na izuzetno traženoj lokaciji u Novom Sadu – kod Sajma, Nadomak Bulevara Evrope. S…

  • Soba: 3.0
  • 3,645 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2