Novi Sad - Socijalno

Urbani komfor, vrhunska lokacija - STAN 42m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,963 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

166,430 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002862
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 166,430 €
  • Cena po m2 : 3962.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Predstavljamo vam novi moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih važnih sadržaja grada. Stan je koncipiran tako da pruža maksimalnu funkcionalnost u svakom kvadratu – dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom prirodno je povezan sa izlazom na prostranu terasu, dok je spavaća soba diskretno odvojena za potpuni mir i privatnost. Savremena arhitektura, vrhunski kvalitet gradnje i promišljena organizacija prostora čine ovaj objekat idealnim mestom za život. Objekat ima dva lifta, čime je stanarima obezbeđena dodatna udobnost i funkcionalnost. Dodatna pogodnost je podzemna garaža, kao i spoljašnja parking mesta. Završetak radova u četvrtom kvartalu 2026. Uredna dokumentacija, cena sa uračunatim PDV-om i posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije: 0603116511 ( Viber,Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

168,100 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2