Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,656 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

79,670 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002621
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 79,670 €
  • Cena po m2 : 2655.67 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta...Jednosoban stan površine 30m2 se nalazi na III spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, odvojene kuhinje, kupatila, terase i hodnika. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

88,000 €

Na prodaju duplex u Petrovaradinu, 50m2, 88000e…

  • Soba: 3.0
  • 1,760 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

86,100 €

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,957 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

✨ INVESTICIONA PRILIKA: Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Moguća kupovina putem kredita za mlade. …

  • Soba: 1.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Institut

85,490 €

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,030 €/m2
  • 83 m2