Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Troiposoban stan 86m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,223 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

191,155 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002620
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 191,155 €
  • Cena po m2 : 2222.73 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta...Troiposoban stan površine 86m2 se nalazi na IV spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri komforne spavaće sobe, kupatilo,toalet, terasa i hodnik. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Kej

201,000 €

Salonski stan za renoviranje u srcu Starog Grada, Novi Sad Na prestižnoj i uvek traženoj lokaciji, u samom centru Novog Sada, prodaje se salonski s…

  • Soba: 2.5
  • 3,045 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

191,484 €

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299…

  • Soba: 3.5
  • 2,059 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

194,090 €

  • Soba: 2.5
  • 2,897 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2