Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,621 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

83,865 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002574
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 83,865 €
  • Cena po m2 : 2620.78 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Garsonjera površine 32m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, kuhinje koja može da se pregradi fizički, kupatila, terase i hodnika. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban

88,100 €

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban stan 45 m2 sa mogućnošću kupovine Parking Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,958 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2