Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,718 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

84,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002571
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 84,260 €
  • Cena po m2 : 2718.06 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Jednosoban stan površine 31m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, odvojene kuhinje, kupatila, terase i hodnika. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Futog

84,150 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 39 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,214 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2