Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,598 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

77,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002564
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 77,930 €
  • Cena po m2 : 2597.67 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta...Jednosoban stan površine 30m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, odvojene kuhinje, kupatila, terase i hodnika. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

87,550 €

Sremska Kamenica-Jednoisposoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10598…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2