Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Jednoiposoban stan 42m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,550 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

107,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002562
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 107,100 €
  • Cena po m2 : 2550.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Jednoiposoban stan površine 42m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa i hodnik. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

113,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

103,667 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,728 €/m2
  • 38 m2