-

Divčibare, 31m2, apartman.

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 1,994 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

61,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003679
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 61,800 €
  • Cena po m2 : 1993.55 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/3

Divčibare, apartman površine 31m2, opremljen i useljiv. Odlična pozicija u blizini maxija, ima svoje parking mesto koje je u ceni. Grejanje etažno na struju, podno, velika terasa. Kvalitetna zgrada. Odlična ponuda. Pozovite 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

71,100 €

Zgrada je smeštena u mirnoj ulici Pavla Bakića, na samoj granici Telepa i Adica. Idealno je l…

  • Soba: 0.5
  • 2,633 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

68,750 €

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos…

  • Soba: 2.0
  • 1,165 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Sremska Kamenica Institut

64,000 €

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajić…

  • Soba: 1.0
  • 2,207 €/m2
  • 29 m2