Novi Sad - Podbara

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,197 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003913
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3196.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/4

Prodaje se odlična garsonjera, ukupne kvadrature 29m2, na veoma atraktivnoj lokaciji (Podbara). Neposredna blizina strogog centra, keja, škola, vrtića, marketa, gradskog prevoza. Stan se nalazi na I spratu stambene zgrade. Poseduje francuski balkon. U cenu je uračunata nova kuhinja, bez uređaja. Stan je useljiv. Vlasnička dokumentacija je uredna. Mogućnost kupovine putem kredita za mlade. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2