Novi Sad - Novo Naselje

Nov, neuseljavan stan od 61m2 na odličnoj lokaciji!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

138,230 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003919
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 138,230 €
  • Cena po m2 : 2266.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

U ponudi je moderan, neuseljavan stan, površine 61 m², smešten na V spratu zgrade sa liftom (2026). Orijentisan ka severoistoku, sa pogledom na ulicu, stan odiše svetlošću i funkcionalnim rasporedom. Strukturu čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i ostava (6 m²). Stan je prazan, sa mogućnošću opremanja po sopstvenim željama. Opremljen kvalitetnom stolarijom (PVC, Velux), uz centralno grejanje i optički internet. Lokacija nudi mirno, zeleno okruženje sa kompletnom infrastrukturom – vrtić ispred zgrade, škole u neposrednoj blizini, kao i odličnu povezanost gradskim prevozom (više autobuskih linija). U blizini su marketi, pijaca, restorani, kafići i svi sadržaji za svakodnevni život. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu, kao i dodatni javni parking. Uskoro uknjižen, posrednička naknada od 3% uračunata u cenu. Kontakt 069/383-1007.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,050 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

147,000 €

Svetao dvoiposoban stan kod Sajma – kompletno namešten…

  • Soba: 2.5
  • 2,534 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2