Novi Sad - Detelinara

Komforan trosoban stan sa dve terase po odličnoj ceni!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,394 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003930
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2393.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

Stan se sastoji od tri komforne sobe, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, dve terase, kao i dva podruma koji pružaju dodatni prostor za odlaganje. Raspored prostorija je veoma praktičan, a stan odiše prijatnom količinom prirodne svetlosti i uredno je održavan. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u krugu od samo 100 metara od škole, pošte, vrtića i autobuskih linija 3, 5 i 7, što ga čini idealnim za porodičan život. Ispred zgrade se nalazi parking, kao i dečije igralište, što dodatno doprinosi svakodnevnom komforu. Stan je renoviran, poseduje klima uređaj, kuhinju sa sudomašinom i novo kupatilo, i predstavlja odličnu priliku za kupovinu. Uknjižen, 1/1. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

164,800 €

ADICE TROSOBAN U URBANIZOVANOM DELU …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

163,630 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 40 m …

  • Soba: 1.5
  • 3,557 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Socijalno

169,950 €

Prodaja odličnog dupleksa 93m2 kod Socijalnog ID#4658…

  • Soba: 4.0
  • 1,827 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2