Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,554 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

114,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003311
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 114,950 €
  • Cena po m2 : 2554.44 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/1

Na prodaju jednoiposoban stan od 45m2, u izgradnji, u modernoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Kvalitetna gradnja i savremeni materijali. Stan se nalazi na prizemlju manje stambene zgrade i ima parking mesto u dvorištu koje je uključeno u cenu. Blizina škole, prodavnica, prevoza.. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

119,980 €

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,157 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

105,060 €

Novi Sad, Nova Detelinara - renovirana garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Podbara

118,450 €

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

117,150 €

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 39 m2