Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - jednosoban stan 31m2 + parking mesto uključeno u cenu

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,526 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

78,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003310
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 78,300 €
  • Cena po m2 : 2525.81 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/1

Na prodaju jednosoban stan od 31m2, u izgradnji, u modernoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Kvalitetna gradnja i savremeni materijali. Stan se nalazi na prizemlju i knjiži se kao garaža. Ima parking mesto koje je uključeno u cenu. Blizina škole, prodavnica, prevoza.. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

87,550 €

Sremska Kamenica-Jednoisposoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10598…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Veternk

76,810 €

Veternik-Jednoiposoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,920 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2