Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,496 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

62,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003309
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 62,400 €
  • Cena po m2 : 2496.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/1

Na prodaju garsonjera od 25m2, u izgradnji, u modernoj manjoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Kvalitetna gradnja i savremeni materijali. Stan se nalazi na prizemlju i knjiži se kao garaža. Ima parking mesto koje je uključeno u cenu. Blizina škole, prodavnice, pijace, gradskog prevoza, kafića, apoteka.. Sve u krugu od 200-300 metara. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

65,400 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,768 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

53,520 €

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2 …

  • Soba: 1.0
  • 1,982 €/m2
  • 27 m2