Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

62,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003308
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 62,400 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/1

Na prodaju garsonjera od 25m2, u izgradnji, u modernoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Kvalitetna gradnja i savremeni materijali. Stan se nalazi na prizemlju i knjiži se kao garaža. Ima parking mesto koje je uključeno u cenu. Blizina škole, prodavnica, prevoza.. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJE

71,100 €

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,370 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Veternk

67,000 €

Poslovni apartman-garsonjera-Veternik 065 385 88 86…

  • Soba: 0.5
  • 2,393 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

71,000 €

Podbara, 29m2. Jednoiposoban. …

  • Soba: 1.5
  • 2,448 €/m2
  • 29 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2