Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Podbara, prodaje se jednoiposoban stan od 29m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je bez većih ulaganja... Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,448 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

71,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019314
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 71,000 €
  • Cena po m2 : 2448.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

71,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se jednoiposoban stan od 29m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće…

  • Soba: 1.5
  • 2,448 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad ID#11511…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

67,980 €

Adice-Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2