Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spra

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,566 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019315
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,400 €
  • Cena po m2 : 2566.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/11

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta (putnički i teretni), što omogućava lako useljenje i dodatni komfor u svakodnevnom životu. Posebna prednost ovog stana je dvostrana orijentacija što obezbeđuje odličnu osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i prelep, otvoren panoramski pogled. Struktura stana je izuzetno funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Sve prostorije su komforne i lepo raspoređene. Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan se dobija i tavanski prostor. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad , Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2