Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar-Podbara, odličan lokal u jednoj etaži,višenamenski,dve odvojene prostorije i mokri čvor. kontakt Mi

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,753 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

99,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 8080208
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 99,900 €
  • Cena po m2 : 1752.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj prostorija : 2.0
  • Sprat: 0/0

Novi Sad, Centar-Podbara, odličan lokal u jednoj etaži,višenamenski,dve odvojene prostorije i mokri čvor. kontakt Milorad  063516478 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

107,000 €

Dva spojena lokala u Pasažu Dunavske ulice,funjcionišu kao jedan lokal i tako se prodaju., (Bomil nekretnine, Novi Sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,058 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Novi Sad,Nova Detelinara,lokal 90m2,odličan za kancelarije ili drugi tip pos.prostora.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg.…

  • Soba: 2.0
  • 1,030 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

105,000 €

Podbara-Uknjižen Lokal 57 m2 za Razne Namene-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 1,842 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Liman 1

90,850 €

Novi Sad, Liman 2, na odličnoj lokaciji prodaje se lokal u jednom nivou . Lokal je u neposrednoj blizini Studentskog gr…

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 42 m2

Bačka Topola Bačka Topola

103,000 €

B.Topola-Poslovanje sa Stanovanjem Lokal+3 spban stan + 5 apartmana..…

  • Soba: 10.0
  • 229 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Centar

92,600 €

Novi Sad, Centar, pešačka zona- lokal od 52 m2 u atrijumu stambeno - poslovne zgrade. Mogućnost deljenja na dva manja lokala sa sopstvenim ulazima…

  • Soba: 0.0
  • 1,781 €/m2
  • 52 m2