Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,550 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

160,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204001090
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 160,680 €
  • Cena po m2 : 2550.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Prodajemo stan- Novo Naselje Nekretnine je dvosobne strkture, poseduje 63m2. Postoji mogućnost da se preuredi u dvoiposoban, nalazi se u jednoj od najkvalitetnih zgrada na Novom Naselju. Pozovite nas za više informacija. Kontakt-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Socijalno

155,000 €

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916…

  • Soba: 1.5
  • 4,189 €/m2
  • 37 m2