Novi Sad - Novo Naselje

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,200 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

160,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204001107
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 160,600 €
  • Cena po m2 : 2200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Fenomenalna ponuda TROSOBAN STAN UKNJIŽENO Nalazi se u zgradi koja je veoma dobro održavana i koja ima lift. Lokacija je idealna, kako za mladalački život tako i za porodični, u blizini se nalaze škole, vrtići, ambulante, autobuske stanice.. Stan poseduje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i komforno predsoblje. U okolini, na raspolaganju imate i parking koji se ne plaća. Za više informacija pozovite: 066/844-22-88 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

152,645 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,318 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Kej

155,000 €

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,554 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

161,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2