Novi Sad - Novo Naselje

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,354 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204001128
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2354.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo trosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na 5.spratu u zgradi sa liftom. Za više infromacija pozvati. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

171,850 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,387 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Prodajemo prostran dvosoban stan u odličnoj zgradi stare gradnje na Novom Naselju. U jednom od najlepših delova grada, sa velikim dvorištima izm…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2