Novi Sad - Adamovićevo naselje

Novi Sad-Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 55m2, 113300 eur ID#1418

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

147,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204001418
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 147,290 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Dvoiposoban stan u Cara Dušana sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan bez ulaganja, renoviran, dobro održavan, odmah useljiv sa grejanjem na gas. Za više informacije pozvati! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

151,410 €

Novi Sad, Novo Naselje, 59m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

153,200 €

* Adice - Novogradnja sa PDV - om*…

  • Soba: 4.0
  • 1,802 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,050 €

Stan sa dušom u najlepšem delu Novog naselja …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2