Novi Sad - Podbara

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204001711
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2439.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju odličan,trosoban stan u Kosovskoj ulici. Prostrana,svetla dnevna soba, dve spavaće sobe,kupatilo i fizički odvojena kuhinja sa trpezarijom.Stan odličan za porodičan život. U neposrednoj blizini su vrtići, škole, mikromarketi, prodavnice, igraonice...sve što je potrebno za život.Lokacijski, idealno pozicioniran, na samo 2 minuta od pešačke zone.Uz stan idu i dva parking mesta u dvorištu zgrade! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Sajmište

194,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,865 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

191,580 €

Telep, 60m2. Dvoiposoban opremljen stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2