Novi Sad - Centar

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204002094
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/6

Prodajemo stan u centru grada, u neposrednoj blizini pešačke zone. Odličnog rasporeda, uknjižen 1/1.Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Zbog svoje lokacije i strukture, pogodan za život kao i za izdavanje. Za više informacija, pozovite nas!

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2