Novi Sad - Detelinara

Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 113.00m2, 157125 eur ID#2146

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,142 €/m2
  • Površina: 113 m2
PRODAJA

242,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204002146
  • Površina : 113 m2
  • Cena : 242,050 €
  • Cena po m2 : 2142.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

Izuzetan trosoban stan od 113m2 na Novoj Detelinari, DUPLEX! Svetao, prostran, funkcionalnog rasporeda, prodaje se sa nameštajem. Stan je dvostrano orijentisan, oko celog stana je terasa. Struktura stana je takva da postoji mogućnost formiranja i adaptacije još jedne spavaće sobe. Prodaje se i garaža od 13m2 sa mogućnošću parkiranja još jednog auta. ODLIČNA PONUDA! Za sve informacije nas pozovite! Vaše Gold nekretnine.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Na prodaju je odličan, kao nov, dvoiposoban stan od 56 m² u luksuznom kompleksu Kraljev Park u Novom Sadu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funkciona…

  • Soba: 2.5
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Vrhunski stan ID#4976…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

NA PRODAJU – Prostran i svetao trosoban duplex sa garažom, Sajam…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

240,000 €

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na …

  • Soba: 3.0
  • 2,857 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Salajka

247,200 €

Prostran Duplex stan u potkrovlju — veliki terasa + prelep pogled, Salajka…

  • Soba: 3.0
  • 3,341 €/m2
  • 74 m2