Novi Sad - Bulevar Evrope

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204002938
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo jednoiposoban stan, površine 45m2 na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u novijoj zgradi, kvalitetne gradnje, na visokom prizemlju ( visina 1.sprata ) u zgradi sa liftom. Vrlo komforan i osvetljen, dvorišno orijentisan. Stan se prodaje u potpunosti namešten. Za više informacija pozovite. 066 844 22 66 Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

130,000 €

Trosoban prizemni stan-Nova detelinara…

  • Soba: 3.0
  • 2,281 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

* Sajam Kompleks - Novi Sad *…

  • Soba: 1.5
  • 3,450 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Socijalno

133,900 €

Na prodaju stan od 54m2 (51m2 uknjižen, zbog zatvorene terase dodata kvadratura), na TOP LOKACIJI, stan gleda na SUP Kralja Petra, idealan za poslovn…

  • Soba: 2.5
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2