Novi Sad - Centar

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,727 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

259,045 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204003081
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 259,045 €
  • Cena po m2 : 2726.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Odlična nekretnina u centru grada. Idealna za stanovanje kao i za zakup. Stan je renoviran može kupovina i putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite na 0668443377. Vaše Gold nekretnine.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

259,045 €

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081…

  • Soba: 4.0
  • 2,727 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,400 €

Sremska Kamenica. 91m2. Troiposoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,829 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Sajmište

259,560 €

Kompletno opremljen stan (72m2) u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 72 m2