Novi Sad - Liman 2

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204003394
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 11/0

Prodajemo renoviran, vrlo osvetljen, troiposoban stan na Limanu 2 kod Promenade. Stan je izvorno dvoiposoban, tako da se po potrebi kupca moze vratiti u prvobitno stanje. Sastoji se iz predsoblja, komfornog dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, wc-a i velike terase. Iz svake prostorije se pruža izuzetan pogled na grad. U neposrednoj blizini stana se nalazi Promenada, kej, Štrand, most Slobode, Spens kao i sve neophodno za život. Za više informacija pozvati. 066 8443377 Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

216,300 €

Telep, Novi Sad – 3.5 soban stan, 73 m², 1. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,963 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Veternk

220,800 €

Veternik-Odmah Useljiv Veliki Četvorosoban stan 134 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 134 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2