Novi Sad - Grbavica

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,670 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204003772
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 1670.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Na prodaju Dupleks stan, ukupne povrsine 111 kvadrata na trećem spratu u zgradi bez lifta. Donja etaža 53 kvadrata, gornja etaža 58 kvadrata podne površine. Donji deo stana ima iz jednog dela trpezariju i kuhinju, dnevnu sobu, kupatilo i terasu. Gornji deo stana ima tri spavaće sobe i kupatilo. Stan ima tri klime, prodaje se sa ili bez nameštaja, stanu pripada ostava u tavanskom prostoru tri kvadrata. Stanu pripadaju dva parking mesta u dvorištu zgrade sa tri daljinska upravljača za otvaranje kapije. Stan je dvorišno orjentisan i nema buke. Zgrada se nalazi u blizini obdaništa, Osnovne škole i Srednje medicinske škole kao i blizu parka, Doma Zdravlja, pijace i prehrambenih radnja. Za više informacija nazovite nas!

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Somborski bulevar

184,500 €

Na prodaju je moderan, izuzetno prijatan dvoiposoban stan od 59 m² na Telepu, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru patrijar…

  • Soba: 2.5
  • 3,127 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

176,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,798 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

177,500 €

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,064 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom c…

  • Soba: 3.0
  • 3,039 €/m2
  • 61 m2