-

Plac na Zlatiboru, 65 ari, DOZVOLJENA GRADNJA, 164.800 EURA ID#4109

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 0 €/m2
  • Površina: 0 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004109
  • Površina : 0 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 0.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Prodajemo plac na Zlatiboru (Branešci), 76ari, odlično pozicioniran, na samo 3 km centra, uknjižen. Dozvoljena gradnja, struja i voda na 70m. Deo placa je pod šumom, mali nagib terena. Plac se nalazi na 30m od puta koji je asfaltiran. U neposrednoj blizini nalaze se hoteli, apartmani, škola jahanja.. Za više informacija pozovite. Kontakt telefon 066/ 844 22 99 Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Plac na Zlatiboru, 65 ari, DOZVOLJE

164,800 €

Plac na Zlatiboru, 65 ari, DOZVOLJENA GRADNJA, 164.800 EURA ID#4109…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Na prodaju industrijska parcela 3.0

155,000 €

Na prodaju industrijska parcela 3.011 m² – Đurđevo (srce Vojvodine)…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Plac 4000 m2 u Lepom kraju-065/385 8880…

  • 41 €/m2
  • 4000 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • 30 €/m2
  • 5353 m2

Novi Sad Čenej

164,800 €

Čenej - odlično pozicionirano poljoprivredno zemljište!!!!…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Glavica

164,800 €

Sremska Kamenica – Glavica, ekskluzivna lokacija nadomak Čardaka Na prodaju je izuzetno atraktivan plac površine 674 m², savršeno pozicioniran …

  • 245 €/m2
  • 674 m2