Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,279 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004387
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 2278.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo odličan, trosoban stan na veoma dobroj lokaciji. Vrlo dobra povezanost sa svim gradskim lokacijama. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toaleta i kupatila. Za više informacija pozovite 066 844 2255 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

130,810 €

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade. …

  • Soba: 2.0
  • 3,190 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

139,050 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

140,000 €

55m2 | 2.5-soban | Janka Čmelika, Nova Detelinara, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,545 €/m2
  • 55 m2