Sremska Kamenica - Rakovac

Eksluzivna prodaja kuće u Rakovcu! ID#4404

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,250 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

125,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004404
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 125,000 €
  • Cena po m2 : 1250.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1811 m2

Tražite svoju oazu mira ... na pravom ste mestu ! Kuća poseduje sve potrebno za zivot i odmor istovremeno. Nalazi se nadomak grada a okružena je zelenilom. Kuća ima svoje garažno mesto , ostave, terasu od 40m2 sa koje se pruža fenomenalan pogled na šumu i manastir. Uz kuću ide i vinograd i voćnjak sa već oformljenim voćem.Ko želi da se skloni od gradske buke i smoga ovo je idealna nekretnina baš za Vas. Ova nekretnina vredi da se pogleda. Objekat je uknjižen i zemljište se nalazi u gradskom građevinskom području. Za više informacija pozovite na 0668442277. Vaše Gold Nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Čerević

133,900 €

Prodajemo prelepu renoviranu vikendicu sa pogledom na Dunav u Čereviću. Vikendica se nalazi na brdu sa kog se pruža predivan pogled na Dunav preko…

  • Soba: 2.0
  • 2,029 €/m2
  • 66 m2

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća

123,600 €

Sremska Kamenica - Popovica - Kuća na placu od 1.500 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 1,507 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Inđija Čortanovci

123,600 €

Vikendica u Čortanovcima Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu u Čortanovcima na prelepom mestu. Objekat je uknjižen i obuhvata povr…

  • Soba: 3.0
  • 1,648 €/m2
  • 75 m2

Srbobran, Prelep komforan salaš na

133,900 €

Srbobran, Prelep komforan salaš na 4.34 k jutra zemlje pored asfaltnog puta…

  • Soba: 4.0
  • 480 €/m2
  • 279 m2