Novi Sad - Detelinara

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,273 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004653
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2272.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 15 minuta od centra grada Izuzetan stan za porodično stanovanje. Ako ste u potrazi za nekretninom a volite luksuz ovo je oglas za Vas. Stan se nalazi u mirnom delu, okružen sa zelenilom. Stan je odlicnog rasporeda sa mnogo prirodne svetlosti. Uz stan ima i parking mesto u dvorištu zgrade i nije u ceni . Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

195,900 €

Noviji trosoban stan 65m² sa parking mestom – Bulevar Evrope…

  • Soba: 3.0
  • 3,014 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Prodaja novog, uknjiženog dvoiposobnog stana sa kuhinjom – Novi Sad Prodajemo nov, uknjižen i neuseljavan dvoiposoban stan u novoizgrađenoj zg…

  • Soba: 2.5
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava…

  • Soba: 2.5
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2