Novi Sad - Socijalno

Prodaja odličnog dupleksa 93m2 kod Socijalnog ID#4658

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,827 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004658
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 1827.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo porodičan , četvorosoban dupleks kod Socijalong , u izuzetnom i mirnom delu grada. U blizini nema mogućnosti skorije gradnje tako da je mir zagarantovan. U neposrednoj blizini zgrade je osnovna škola, vrtić se nalazi na 5 min od zgrade. Stan je uknjižen na (93 m2) 1/1 i ima tavanski prostor( 50 m2) koji je trenutno u sirovom stanju i postoji mogućnost adaptacije, tavanski prostor ne ulazi u kvadaraturu stana. Stan se prodaje sa nameštajem koji ulazi u cenu stana. Stan je na V spratu. Zgrada ima lift. Parking u dvorištiu zgrade. Za više informacija pozovite 066 844 33 77. Vaše Gold nekretnine. . Stan je na V spratu. Zgrada ima lift. Parking u dvorištu zgrade

SLIČNE NEKRETNINE

Moderan, porodični stan na Tatarsk

175,000 €

Moderan, porodični stan na Tatarskom brdu…

  • Soba: 3.0
  • 3,017 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

165,000 €

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

171,500 €

TROSOBAN NOV NEUSELJAVAN *POVRAT PDVA* ID#8195…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 74 m2

Irig Vrdnik

163,770 €

Vrdnik, 93m2, trosoban stan i parking ! …

  • Soba: 3.0
  • 1,761 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2