Novi Sad - Bulevar Evrope

Samo kod nas, prodaja luksuzno opremljenog stana, Bulevar Evrope. Uknjižen ID#4734

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,666 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004734
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3666.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Prodajemo dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope, kompletno opremljen novim stvarima. Sav nameštaj je vrhunskog kvaliteta. Kuhinja je takođe nova, opremljena savremenom tehnikom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Za više informacija pozovite 066 8443377. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

220,850 €

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²…

  • Soba: 3.5
  • 3,296 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

214,900 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,904 €/m2
  • 74 m2