Titel - Titel

Kuća u Titelu ID#4870

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,010 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004870
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 1009.80 €/m2
  • Grad : Titel
  • Lokacija : Titel
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 6 m2

Tražite svoju oazu mira, na pravom mestu ste. Kuća je okružena zelenilom u centru grada a odiše mirom i tišinom. U sastavu kuće se nalazi i lokal koji može biti za tihu delatnost . Za više informacija pozovite na 0668442277. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Bečej Bečej

103,000 €

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban…

  • Soba: 6.0
  • 531 €/m2
  • 194 m2

Novi Sad Kać

111,240 €

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal …

  • Soba: 6.0
  • 691 €/m2
  • 161 m2

Beočin Beočin

103,000 €

Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 50 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2