Novi Sad - Detelinara

IZDAVANJE Stan 3.0: Novi Sad, Dr Svetislava Kasapinovića, 62m2, 900 eura ID#4877

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 15 €/m2
  • Površina: 62 m2
IZDAVANJE

900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004877
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 900 €
  • Cena po m2 : 14.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

U ponudi odlično namešten i pozicioniran stan na Novoj detelinari sa grejanjem na gas, stan je kompletno renoviran.Dve nameštene spavace sobe, dnevna, kuhinja, kupatilo.Odmah je useljiv. Za više infomacija pozovite 0668442277. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

750 €

Trosoban luks sa parkingom-Danila Kiša…

  • Soba: 3.0
  • 12 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

450 €

Laze Lazarevica. Telep - Liman 4. Grejanje se placa po potrosnji, parking slobodan ispred zgrade. Nov stan u novoj zgrad…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

350 €

Izdavanje-jednoiposoban-34m2-Podbara ID#11606…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Rotkvarija

450 €

Jednoiposoban stan na Rotkvariji – prvi sprat, moderno opremljen…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

500 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Dvosoban na Grbavici…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2