Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Vrhunski stan ID#4976

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,603 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204004976
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 2603.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Površina stana je 91 kvadrat. Stan se nalazi na drugom spratu. Stan ima veliki dnevi boravak, kuhinju, spavaću sobu, dečiju sobu, radnu sobu ili garderober, kupatilo, ostavu, dva vratima odvojena hodnika i terasu. Sve je lepo raspoređeno i osmišljeno. Grejanje je na gas i plaća se samo tokom grejne sezone pa su računi dosta manji. Zgrada je jako kvalitetno urađena, ima dva lifta, dva izlaza, biciklanu, sve je uvek funkcionalno i čisto. U neposrednoj blizini zgrade se nalazi nekoliko autobuskih stajališta. Za one što voze kola blizu zgrade postoji ogroman parking na kome uvek ima mesta. Lidl na 300 metara, Univer na 100, Limanski dom zdravlja na 500, gimnazija na 100, teretana u zgradi, zubar u zgradi, u blizini nekoliko frizerskih salona, prodavnica brze hrane, sve je bukvalno na par minuta šta god da vam zatreba. Stan je kompletno namešten i sve ulazi u cenu stana. Stilski nameštaj kupljen u EsSistemu, trpezarijski sto, svi ugradni elementi, ormari, garderober, radni stolovi, kuhinja, dve klime, šporet, frižider, mašina za pranje posuđa, aspirator, veš mašina, mašina za sušenje veša, zavese, lusteri i slično. Sve je ispravno, održavano, jako kvalitetno i sa ukusom sređeno. Nikada se nije pušilo u njemu. Sve je legalno, uknjuženo, nema nikakvih dugovanja, nema hipoteka, nikakvih skrivenih ulaganja, na slikama je realno stanje stana. Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Detelinara

245,000 €

Luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji – Detelinara, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 3,657 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Somborski bulevar

236,900 €

Na prodaju prostran i svetao porodičan stan površine 82m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikim dnevnim bor…

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2