Novi Sad - Centar

Stan na prodaju – Centar, Kralja Aleksandra, Novi Sad ID#5036

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,620 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

154,590 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005036
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 154,590 €
  • Cena po m2 : 2620.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja dvoiposoban stan površine 59 m² na prodaju u centru Novog Sada, u ulici Kralja Aleksandra. Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu, idealna kako za život, tako i za investiciju. Stan je podeljen i kompletno namešten, odmah useljiv i bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Zahvaljujući svojoj poziciji, kvadraturi i funkcionalnom rasporedu, predstavlja izuzetnu priliku za kupce koji traže nekretninu sa potencijalom za izdavanje i ostvarivanje sigurnog mesečnog prihoda. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

157,600 €

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom. …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.Stan je renoviran i potpuno opremljen.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,787 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2