Novi Sad - Telep

Prodaja trosobnog stana u blizini Bulevara evrope, 75 m2 133900 eura ID#5135

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,785 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005135
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 1785.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo 3.0 stan ,površine 75 m2 u blizini Bulevara Evrope. Idealan stan za život kao i za izdavanje! Tiha i porodična ulica u mirnom delu Telepa, zavučena od gradske buke a nadomak svih sadržaja potrebnih za komforan život, blizina prodavnica, marketa, škola, vrtića, autobuskog stajališta. Zgrada novije gradnje, stan bez ikakvih ulaganja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Veoma funkcionalnog rasporeda sa minimalnim kosinama. Stan se prodaje sa ugradnim kuhinjskim elementima i nameštajem . Za više informacija pozovite 066/844 22 66. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

133,900 €

Tatarsko Brdo-Porodičan stan na mirnoj lokaciji sa puno zelenila…

  • Soba: 3.0
  • 2,435 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2