Novi Sad - Bulevar Evrope

PRODAJA Stan 3.0+ garaža: NOVI SAD-Bulevar Evrope, , 87m2, 262650e ID#5199

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,782 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

242,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005199
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 242,050 €
  • Cena po m2 : 2782.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Prodajemo komforan, trosoban, deluxe stan. Zgrada izgrađena 2021. godine. Fantastičan raspored, dvostrano orijentisan. Stan poseduje dve spavaće sobe, dva kupatila, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu. Mogućnost kupovine garaže od 32m2 sa parking mestom ispred garaže. Stan i garaža su povezani toplim prolazom. Stan se prodaje sa kvalitetnim i novim nameštajem. Nalazi se u izuzetno mirnoj ulici izmedju Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

250,680 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,611 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Trosoban - Centar, kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,589 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

244,400 €

Podbara-Lep Trosoban stan 73 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

236,900 €

Prodaje se pažljivo osmišljen i moderno uređen stan od 65 m² na izuzetno traženoj lokaciji u Novom Sadu – kod Sajma, Nadomak Bulevara Evrope. S…

  • Soba: 3.0
  • 3,645 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

244,700 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.5
  • 2,472 €/m2
  • 99 m2