Novi Sad - Detelinara

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,670 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005237
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2670.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadži Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Renoviran u potpunosti. Odličan raspored. Iz spavaće sobe i dnevne direktan izlaz na terasu. Veliko kupatilo, ostava. terasa, lift, centralno grejanje. Za više informacija pozvati: 0668442299 Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

140,255 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2