Novi Sad - Centar

Centar 4.0 98m2 900e Ilije Ognjanovića ID#5322

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 98 m2
IZDAVANJE

700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005322
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 700 €
  • Cena po m2 : 7.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/7

Retko u ponudi. Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu. Fantastičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji,u samom centru Novog sada u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan poseduje 3 komforne spavaće sobe, 1 kupatilo, wc, veliku dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom. Izuzetno svetao stan, sa jednom manjom terasom na koju ima izlaz iz kuhinje i druga terasa koja je jako komforna i prostire se preko celog stana. Stan se izdaje kompletno namešten sve ostaje u stanu.Vredi pogledati! Za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

600 €

Izdajemo odličan dvosoban stan u Novom Sadu na Bulevaru Oslobođenja ID#4988…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

2,000 €

U strogom centru Novog Sada u blizini Dunavskog Parka, Izvršnog veća, katedrale, fenomenalan prostor od 220m2 na prvom spratu za ozbiljne firme. Ne…

  • Soba: 5.5
  • 9 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Grbavica

320 €

Renovirana garsonjera na Grbavici – odlična lokacija, useljiva odmah!…

  • Soba: 0.5
  • 15 €/m2
  • 21 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

1,100 €

Petrovaradin-Petosoban Luks Dupleks 108 m2-Zakup 1100e sa dva garažna mesta-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 10 €/m2
  • 108 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

270 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 30 m2 -Zakupnina 270e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880…

  • Soba: 1.5