Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

63m2 Bulevar oslobođenja -Železnička ID#5444

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,452 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005444
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2452.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/0

U neposrednoj blizini Železničke stanice, nalazi se ovaj komforan trosoban stan. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. Izuzetno je svetao i osunčan. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i trepezarije,kupatila i ostave sa prirodnom ventilacijom. Odmah useljiv! Za više informacija pozovite:0668442288 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

161,700 €

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 3,515 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2