Novi Sad - Rotkvarija

IZDAVANJE: Jednoiposoban, neuseljavan, Kraljev Park, ključevi u agenciji ID#5568

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 16 €/m2
  • Površina: 35 m2
IZDAVANJE

560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005568
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 560 €
  • Cena po m2 : 16.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 8/9

Kompletno namešten nov jednoiposoban stan. Ključevi u agenciji. Postoji dogovor u vezi cene izdavanja. Ukoliko ste zainteresovani ili vam je potrebno više informacija pozovite: 0668442277. Vaše GOLD nekretnine! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 2

200 €

Cetvrti sprat bez lifta.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wh…

  • Soba: 0.5
  • 12 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Salajka

1,500 €

*Novi Sad - Salajka*…

  • Soba: 4.0
  • 14 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Detelinara

220 €

Izdavanje-Jednosoban, Detelinara-Namešten! ID#8298…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Socijalno

670 €

Vojvode Supljikca. Parking mesto u susednom dvoristu uz doplatu. Opticki internet. Dva kupatila. Moze se iznajmiti na kr…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

550 €

IZDAJEMO RENOVIRAN STAN NA NOVOM NASELJU-550 eura ID#6705…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

350 €

NAMEŠTEN ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN 49M2, BULEVAR OSLOBOĐENJA, 350EU…

  • Soba: 1.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2