Novi Sad - Telep

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Telep, Laze Lazarevića, 87.00m2, 190550e ID#5745

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,190 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

190,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005745
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 190,550 €
  • Cena po m2 : 2190.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/0

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan odlikuje moderan i atraktivan dizajn, materijali i oprema renomiranih proizvođača visokog kvaliteta, prostrane prostorije, velike terase. U cenu nije uključena garaža koja pripada stanu. Mogućnost kupovine iste garaže koje se nalazi u suterenu zgrade koja je pod video nadzorom i obezbeđena sigurnosnom kapijom (16.000e). Garaža se prodaje i zasebno po gore navedenoj ceni. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,458 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 3,161 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2