Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,433 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

194,670 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005815
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 194,670 €
  • Cena po m2 : 2433.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/4

Prodajemo svetao, dvorišno orijentisan dupleks. Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), jedna spavaća soba, dve terase. Hrastov parket, italijanske sanitarije. Gornji nivo, oko 30m2 sastoji se od malog predsoblja, dve spavaće sobe, jedne veće, jedne manje i toaleta. Ugradni plakari, kuhinja, veš mašina i klima ostaju u ceni. Zgrada je iz 2011. godine. Parking u dvorištu za stanare zgrade. Odlična lokacija, u blizini škola, vrtić, pijaca, igralište, park, bulevar. Uknjižen na 51m2 ( donji nivo). Gornji predat na legalizaciju pre oko 5 godina. Odmah useljiv. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

202,000 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 4.0
  • 2,322 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2