Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005842
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Na prodaju jednoiposoban (50m2) stan. Dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo,terasa i odvojena spavaća soba. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekrentine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563…

  • Soba: 2.0
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

130,000 €

Prodaja stana-Trosoban, Centar-Stan na dan! ID#11184…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 50 m2